Versenyek – eredmények

Szakkörök:

 2005-20062006-20072007-20082008-20092009-20102010-20112011-20122012-20132013-2014
Szakkörök száma889121089919
Résztvevők száma116140153163156143152144292
 2014-
2015
2015-
2016
2016-
2017
2017-
2018
2018-
2019
Szakkörök száma 16 912 14 14
Résztvevők száma217163 174180 186

Sportkörök:

 2005-20062006-20072007-20082008-20092009-20102010-20112011-20122012-20132013-2014
Sportkörök száma977891098
Résztvevők száma164136156202132147
 2014-20152015-20162016-20172017-20182018-2019
Sportkörök száma 8 10 9 12 9
Résztvevők száma 131 136 101 125 133

ECDL vizsgázók száma (Informatika tanárok nyilvántartása, iskolai honlap) cél: (15 fő)

Tanév2005-20062006-20072007-20082008-20092009-20102010-20112011-20122012-20132013-2014
Sikeres vizsgát tett (fő) /15 fő vállalt28 
187%
21 
140%
19 
126%
24 
160%
22 
146%
15
100%
12
80%
19
127%
17
113%

cél: 25% (2016-tól új indikátor, sikeres vizsgát tett/végzős diákok száma)

Tanév2014-20152015-20162016-20172017-20182018-2019
Sikeres vizsgát tett (fő) /15 fő vállalt    25%11
73%
16
32%
17
38%
17
31%
7
19%

Versenyek és résztvevők listája, cél: 20%

Tanév2005-20062006-20072007-20082008-20092009-2010 2010-20112011-20122012-20132013-2014
Iskolán kívüli versenyen indulók145112132183180209 208 171177
városi/területi1158356648898 71 107128
megyei21126810214795 164179 215
országos9178171030 2523 30
Iskolán kívüli versenyen indult/ tanulólétszám (%)35%27%25%33%36%45% 49%42% 46%
Tanév2014-20152015-20162016-20172017-20182018-2019
Iskolán kívüli versenyen indulók létszáma140148 168112125
városi/területi (nevezések száma)143  97 104 167133
megyei (nevezések száma)175 214  157 142132
országos (nevezések száma)35 31  27 5268
Iskolán kívüli versenyen indult/ tanulólétszám (%)34% 36%  42% 29% 32%

Versenyeken első harmadba eső helyezések száma cél: legyen ilyen

Tanév2005-20062006-20072007-20082008-20092009-20102010-20112011-20122012-20132013-2014
Versenyeken az első harmadba eső helyezések száma (megyei, országos)242016253048 68 8693
Tanév2014-20152015-20162016-20172017-20182018-2019
Versenyeken az első harmadba eső helyezések száma (területi, megyei, országos) 113 136155  189 210

Elégedettségmérés

Szülői elégedettség (Felmérő Kérdőív szülő)

Tanév200520082010Fontosság 
2010
2012Fontosság
2012
201420162018
Hatékonyan foglalkoznak –e a nevelők a tehetséges tanulókkal?(2017-től új indikátorsor került bevezetésre)837887,298687,786,2938491

Tanulói elégedettség (Felmérő Kérdőív tanuló)

Tanév200520082010Fontosság 
2010
2012Fontosság
2012
201420162018
Hatékonyan foglalkoznak –e a nevelők a tehetséges tanulókkal?(2017-től új indikátorsor került bevezetésre)568086,858391,886,5939290

Az oktatási miniszter által kitüntetett jó tanuló- jó sportolók:

1979Mészáros Csabatorna
1995:Kovács Tamástorna
1996:Szabó Árpádtorna
1997:Juhász Tamástorna
 Kovács Tamástorna
 Szlovák Anikóatlétika
 Szlovák Tamásatlétika
1998:Pilhoffer Elemératlétika
 Szlovák Anikóatlétika
2000:Juhász Tamástorna
 Horváth Renátaatlétika
2001:Körmös Csabatorna
 Sulyok Zsoltbirkózás
2007:Horváth Alextorna
2009:Mészáros Gergőtorna

Nyelvvizsgát tett tanulóink:

2003:Angol: Juhász Mónika, Zadravecz Endre
 Német: Balogh Emese
2004:Angol: Kiss Dávid, Cseh Sarolta, Serfőző Dániel, Csapi Sándor
2005:Angol: Kárász Petra, Kinsztler Tamás, Jeszenszky Dániel, Rékasi Ramóna, Kiss Dávid(középfok A)
2006:Angol: Bakony György, Basic Dániel, Gurály Bernadett, Horváth Szilvia, Ürmös Nóra, Szucsán László
 Német: Juhász Gábor, Vékony Alexandra
2007:Angol: Dági Viktória(A), Kovács Ákos(A), Rosta Norbert(A), Terbe Laura(A)
2008:Angol: Fórizs Bea(A), Juhász Dóra(A), Ésik Edina(C), Rickert Attila(C), Venczák Arnold(C), Tóth Tamás(B)
2009:Angol: Prantner Dóra(C), Balogh Zoltán(A), Csapi Tímea(B), Kis Enikő(C) Szakonyi Csaba (A)
2010:Angol: Tóth Gábor: „C” típus, Tóth Ádám: „C” típus, Kovács Zoltán: „C” típus
2011:Angol: Kovács Gábor: “C” típus,
 Német: Lovászi Gábor: “A” típus
2012:Angol: Kovács Gábor középfok “C”, Schneider Fanni alapfok “C”,Daday Zita alapfok “C”, Kispéter Dorina alapfok “B”,Szalai Viktor alapfok “B”
2013:Angol: Lami Nóra alapfok “C”, Király Ákos alapfok “B”, Mojzes Bence alapfok “B”, Döbrentei Dávid alapfok “A”
2014:Angol: Laskovics Marcell alapfok “C”
2015:Angol: Szalai Ádám alapfok „C”, Faddi Dániel középfok szóbeli, Vincze Milán középfok szóbeli
2017:Angol: középfok „C”: Tegzes József, Tóth Anna, Fekete Ádám, Masa Domonkos, Rózsa Péter   
2019:Angol: középfok „C”: Babály Martin

JUNIOR nyelvvizsgát tett tanulóink:

2011-2012-es tanév: Szécsényi Eszter, Fodor Kata, Jenovai Roland, Fehér Ádám, Petrecz Laura, Tihanyi Kata, Horváth Dániel, László Dorina, Szatmári Erna, Földi Alex, Pap Jonatán, Erdélyi Zorán

2012-2013-es tanév: Faddi Dániel, Vincze Milán, Szabó-Kocsis Dorottya, Szatmári Dana, László Máté, Bárány Dominika, Bokor Ákos, Szalai Ádám, Sendula Fanni

2014-2015-ös tanév: Tóth Anna, Király Kata, Rózsa Péter, Fekete Ádám, Masa Domonkos

ECDL vizsgát tett tanulók:

2001-2002-es tanév: Harmath Attila, Serfőző Zsóka, Halász Szabó Milán, Kárász Tamás, Szegletes László, Szegletes Gábor, Csehó- Kovács Ferenc, Bencsik Lilla, Serfőző Dániel, Forgó József

2002-2003-as tanév: Kiss Dávid, Rékasi Ramóna, Jeszenszki Dániel, Fórizs Ferenc, Pásztor Mátyás, Flaisz Dóra, Flaisz János, Kádas Sándor, Móró Richard, Csapi Sándor

2003-2004-es tanév: Juhász Dóra, Kárász Petra, Kovács Kittai, Kovács Tamás, Kinsztler Tamás, Banári Gábor, Nemes Ilona

2004-2005-ös tanév: Szemerédi Tibor Attila, Molnár, Márta, Terbe Laura, Vereb István Pál, Szucsán László, Pásztor Viktor, Basic Dániel, Nagy Barnabás, Aradi Péter, Földes Gergő, Czene Anita, Horváth Alex, Németh Zoltán, Bakonyi György Dániel, Tóth Alíz, Nemes Ilona, Nagy Tamás, Pozsgai Emese, Komlós Nóra, Iván Richard, Baka Péter

2006-2007-es tanév: Antóni Dorina, Arany Lajos, Balogh Zoltán, Fazekas Péter, Forgó Zsófia, Fórizs Beáta, Hideg Norbert, Kajdócsi Adrián, Kintler Áron, Kiss Enikő, Kiss Ervin, Kovács Ákos, László Lilla, Márki Vivien, Nagy Zoltán, Németh Márton, Patyi Gergő, Rácz László, Rickert Attila, Szögi Zsolt, Tan Ádám, Tóbiás Gábor, Tóth Tamás, Venczák Arnold, Vereb Benjamin, Vízkeleti Fruzsina, Németh Ferenc, Ésik Edina

2007-2008-as tanév: Barina Balázs, Rokolya István, Ternyák Kitti, Borka Tímea, Sztanik Noémi, Szucsán Krisztina, Novák Kinga, Micic Milos, Novák Mihály, Magyar Benjamin, Novák Ádám, Szakonyi Csaba, Román Rita, Szatmári Csanád, Babenyecz Márk, Fazekas Vivien, Balics Dóra, Zöldi Imre, Baka Árpád, Karsai Attila, Csapi Tímea, Prantner Dóra

2008-2009-es tanév: Babenyecz Márk, Baka Árpád, Balics Dóra, Barina Balázs, Borka Tímea, Csapi Tímea, Fazekas Vivien, Illés márk, Karsai Attila, Magyar Benjamin, Micic Milos, Novák Ádám, Novák Kinga, Novák Mihály, Prantner Dóra, Rokolya István, Román Rita, Szakonyi Csaba, Szatmári Csanád, Sztanik Noémi, Szucsán Krisztina, Ternyák Kitti, Zöldi Imre, Kis Enikő, Antóni Dorina, Balogh Zoltán, Németh Ferenc

2009-2010-es tanév: Szabadszállási Ádám, Tóth Ádám, Kovács Zoltán, Ádám Hédi, Ancsin Fanni, Baka Beáta, Fazekas Anna, Füle Anita, Hich Kitti, Mátyás Viktória, Papp Kornél, Pintér Gábor, Szabó Dalma, Szabó Roland, Tarjányi Patrik, Tóth Gábor, Tóth Robin, Tóth Tamás, Juhász János Dániel

2010-2011-es tanév: Csendes Krisztián, Csengődi Csilla, Csík Szabolcs, Horváth Szabolcs, Keresztesi Vivien, Szécsényi Gergő, Szekula Dávid, Szikora Boglárka, Angeli Petra, Csúzi Henrietta, Kocsis Laura, Lovászi Gábor, Madarász Fanni, Nagy Renáta, Szabó Nikoletta, Regényi Erik, Sike Klaudia

2011-2012-es tanév: András Máté Cseke, Bankos Tamás, Fetter Márk, Frittman Dániel, Micic Milán, Palásti Enikő, Schneider Fanni, Sendula Gergő, Szalai Viktor, Szloboda Marcell, Tihanyi Fanni, Vicz Vivien

2012-2013-as tanév: Babály Patrik, Berta Brigitta, Borka Barnabás, Döbrentei Dávid, Gazdag Gábor, Horváth Patrik, Kajdocsi Roland, Mojzes Bence, Nagy Noel, Rauch Anikó, Sutka Zsolt, Szabó Alex, Szatmári Erna, Vajda Vivien, Varga Tímea, Vida Dániel, Zöldi Eliza, Tartkó Viktor, Tóth Dániel

2013-2014-es tanév: Ádám Péter, Danis Félix, Döbrentei Tamás, Erdélyi Zorán, Fehér Ádám, Földes Ábel, Jenovai Roland, Kazinczi Rita, Keresztúri Fanni, Laskovics Marcell, László Dénes, László Dorina, Szécsényi Enikő Eszter, Szekszárdi Roland, Tihanyi Kata, Tóth Beáta

2014-2015-ös tanév: Bánóczki Ramóna Rózsa, Bodicsi Viktor József, Faddi Dániel, Kádár Zalán, Kollár Levente Jenő, Kovács Márkó Norbert, Lengyel Sándor, Rajmond Zsaklin, Szakács Bíborka, Szalai Ádám, Vincze Milán

2015-2016-os tanév: Buluk Botond, Fuchs Dorina, Gudmon Olivér, Gyarmati Bence Dávid, Györgyi Attila, Györgyi János Dávid, Harmath-Surányi Csaba, Kiss Kata Anna, Mester Krisztián, Nagy Ivó Sándor, Nagy Norbert, Oláh Zsolt, Patyi Gergő, Puskás Patrik, Takács Nikolett, Tihanyi Janka

2016-2017-es tanév: Balog Milán, Barna Dzsenifer, Berecki Martin, Csete Dóra, Fazekas Tamás, Fekete Ádám, Jeges Roland, Király Kata, Lakos Marcell, Mészáros Réka, Pakai Fanni, Rózsa Péter, Tandari Petra, Tapodi Norman, Tegzes József, Tóth Anna, Vorák Patrik

2017-2018-as tanév: Ardai Aliz, Bakró-Nagy Dániel, Hegyi Szonja, Jáger Tekla, Kádár Laura, Maróti Bence, Rajmod Véda, Répási Réka, Ritter Rafael Ádám, Ruskó Olivér, Simon Csenge Laura, Szakál Réka, Tallér Ádám, Tomicskó Zoltán, Tóth Fanni Csenge, Varga Dávid, Zseni Szilvia

2018-2019-as tanév: Babály Martin, Botka Gergő, Farkas Máté, Györgyi Adrián, Majoros Melinda, Solti Árpád, Tapodi Martin

Országos versenyek és Országos Diákolimpia díjazottjai:

2003Akrobatika: Horváth Alex, Farkas Gábor, Gyóni Roland
Birkózás: Csapi Gergő 
Fitness: Faddi Renáta
2004Torna: Magyar Benjámin, Balogh Zoltán, Babenyecz Márk, Baka Árpád, Micic Milos, Szatmári Csanád 
Akrobatika: Balkó Roland, Farkas Gábor
2005Torna: Balogh Zoltán, Magyar Benjamin, Micic Milos, Koller Valentin, Horváth Alex,Szikora Benjamin, Tóth Gábor, Mózer Máté, Horváth Ádám, Nagy Sándor, Csillag Krisztián, Papp Kornél, Tóth Tamás Akrobatika: Magyar Benjamin, Horváth Alex, Juhász Gábor, Farkas Gábor, Balkó Roland, Faddi Renáta,
2006Torna: Magyar Benjámin, Papp Kornél, Szalai Viktor, Micic Milán, Harkai Áron, Kovács Gábor, Jójárt Péter, Mészáros Gergő, Gáldonyi István, Csendes Krisztián, Lajos Richárd, Horváth Szabolcs, Pakai Kristóf, Horváth Alex, Szikora Benjámin, Balogh Zoltán, Turcsik Dániel, Juhász Gábor, Baka Árpád, Micic Milos 
Akrobatika: Oláh Zsófia, Faddi Renáta, Balogh Zoltán, Papp Kornél, Micic Milos, Horváth Alex, Angeli Ágota
2007Torna: Baka Árpád, Micic Milos, Turcsik Dániel, Papp Kornél, Horváth Alex, Szikora Benjámin, Magyar Benjámin, Pakai Kristóf, Kovács Gábor, Mészáros Gergő, Gáldonyi István, Csendes Krisztián, Lajos Richárd, Micic Milán, Mátó Gergő, Lintner Milán, Kovács Nataniel, Szalai Viktor, Harkai Áron, Pásztor Dániel 
FIT-kid: Faddi Renáta, Oláh Zsófia, Földi Cintia, Szatmári Erna, Szécsényi Eszter, Szikora Boglárka 
Sakk: Fekete Martin
2008Torna: Micic Milos, Magyar Benjámin, Szikora Benjámin, Baka Árpád, Turcsik Dániel, Mészáros Gergő, Lintner Milán, Mátó Gergő, Micic Milán, Kovács Nataniel, Pásztor Dániel, Szalai Viktor
Akrobatika: Szalai Viktor, Magyar Benjámin,Mészáros Gergő, Faddi Renáta, Oláh Bettina 
Fit-kid: Faddi Renáta
2009Torna: Micic Milos, Magyar Benjámin, Baka Árpád, Turcsik Dániel, Mészáros Gergő, Szatmári Csanád, Gáldonyi István, Szalai Viktor, Szalai Ádám, László Dénes, Süveges Csanád, Lekrinszki Ádám, Kocsis Márk 
Fitness: Földi Cintia, Faddi Renáta
2010Torna: Szalai Viktor, Kovács Gábor, Lajos Richárd, Papp Kornél, Csendes Krisztián, Gáldonyi István, László Dénes, Süveges Csanád, Szalai Ádám, Kádár Zalán, Kádár Leander, Kocsis Márk 
Fit-dance: Hirsch Lili, Tassi Nelli, Újfaludi Sára, Csorba Vivien, Hirsch Kitti, Tassi Eszter, Endre Klaudia, Schneider Fanni
2011Torna: Kádár Zalán, Kádár Leander, Süveges Csaba, Süveges Csanád, Szalai Ádám, László Dénes, Kovács Gábor, Szalai Viktor, Lintner Milán, Kocsis Márk, Gáldonyi István, Csendes Krisztián
2012Torna: Kádár Leander,Kovács Gábor, Kovács Nataniel, Lintner Milán, Szalai Ádám, Szalai Viktor
2013Torna: Kopasz Bence, Urbán Dominik, Németh Dominik, Jacsó Gergő, Puskás Alex, Masa Bence, Süveges Csanád, Szalai Ádám, Kádár Leander, Kádár Zalán, Süveges Csaba, László Dénes
Fitness: Hirsch Lili
Sakk: Szuromi Vajk
2014Torna: Kádár Zalán, Kádár Leander, Szalai Ádám, László Dénes, Süveges Csanád, Süveges Csaba, Kopasz Bence, Vincze László, Baricz Máté, Györgyi Adrián, Urbán Dominik, Németh Dominik
Sakk: Vorák Patrik, Tapodi Norman, Szuromi Vajk, Karai Kornél, Baricz Máté
2015Torna: Lukács Péter, Kelle Bence, Földi Bendegúz, Györgyi Adrián, Vincze Ákos, Vincze László, Baricz Máté, Kádár Zalán, Bíg Gábor, Németh Dominik, Kádár Leander Lajos, Szalai Ádám, Süveges Csanád, Urbán Dominik
Finess: Tóth Fanni, Tóth Lili
Sakk: Tapodi Norman
2016Torna: Vidra Dániel, Jósa Milán, Macska Dominik, Nagy Zsombor Bendegúz, Rádi ádám, Ifj. Tóth Péter
2017Torna: Bozóki Dániel, Lengyel Dominik, Macska Dominik, Máté Koppány, Tislér Ádám, Virág Zétény, Ádám levente, Jósa Milán, Karai Kristóf, Nagy-Zsombor Bendegúz, Rádi Ádám, ifj. Tóth Péter, Vidra Dániel, Györgyi Adrián, Németh Dominik, Vincze Ákos, Vincze László
2018Torna: Tislér Bence, Kollár Máté, Juhász Ádám, Bozóki Dániel, Kajdocsi Noel, Macska Dominik, VidraDániel, Jósa Milán, Tóth Péter, Máté Koppány, Rádi Ádám, Tislér Ádám
Fit-kid: Fekete Blanka, Jáger Tekla, Gyenizse Luca, Kránizc Luca, Hirsch Lili
Sakk: Tapodi Martin
Úszás: Király Anna, Bakró-Nagy Dániel
Karate: Figura Dorka, Király Zsófi, Mamlecz Milán
2019Torna: Ádám Levente, Bozóki Dániel, Juhász Ádám, Karai Kristóf, Macska Dominik, Máté Koppány, Tislér Ádám, Tislér Bence, Tóth Péter, Vincze Ákos, Vidra Dániel, Vincze László
Fit-kid: Kránitz Luca
Birkózás: Szuromi Zsombor, Virág Pál Zétény
Fekvenyomás: Solti Árpád

A Segíts Magadon Alapítvány Jó tanuló- jó sportoló díjazottjai:

2019:Ádám Levente
2018:Jáger Tekla, Macska Dominik
2017:Tapodi Norman
2016:Jáger Tekla
2015:Király Kata, Tóth Lili
2014:Tassi Nelli, Tóth Fanni, Tóth Lili
2013:Király Kata, Vorák Patrik
2012:László Máté, Kovács Gábor
2011:Kovács Gábor
2010:Tassi Eszter, Tóka Borbála
2009:Kovács Viktória, Fekete Martin
2008:Faddi Renáta, Tóth Ádám, Tóth Tamás, Mészáros Gergő
2007:Juhász János Dániel, Ropos Gergő, Tóth Ádám
2006:Tóth Tamás, Horváth Alex
2005:Faddi Renáta, László Lilla,Papp Kornél
2004:Horváth Alex, Faddi Renáta, Tóth Ádám
2003:Horváth Alex, Sulyok Tibor, Zadravecz Endre
2002:Terbe Laura, Juhász Gábor
2001:Sulyok Zsolt, Körmös Csaba, Kovács Zoltán, Juhász Tamás
2000:Bakró Nagy Andrea, Horváth Renáta, Juhász Tamás 7.o, Juhász Tamás 8.o
1999:Flaisz Dóra, Juhász Tamás, Horváth Renáta, Szlovák Anikó

A Segíts Magadon Alapítvány további díjazottjai:

2019: 
2018: 
2017:Király Kata, Mészáros Rékakimagasló tanulmányi munkáért
2016:Mészáros Réka kimagasló tanulmányi munkáért

A Fazekas DSE díjazottjai:

2019:Györgyi Adrián, Vincze Ákos, Vincze László
2018:Bakró-Nagy Dániel, Birgéd Adél, Fodor Zsombor, Jáger Tekla, Mátó Martin, Sztojka András, Varga DávidJáger Tekla, Fodor Zsombor, Bakró-Nagy Dániel, Varga Dávid, Mátó Martin,Birgés Adél és Sztojka András
2017:Németh Dominik, Tapodi Norman, Varga Kata
2016:Hirsch Lili, Tóth Fanni
2015: –
2014: –
2013: –
2012:Fekete Patrik

SZMK díjazottjai:

 Kulturális munkáértKözösségi munkáért
2019: Vincze Ákos, Vincze László
2018: –Maróti Bence, Tamás Andor
2017: –Barna Dzsenifer, Tóth Anna
2016: Nagy NorbertSüveges Csanád
2015: Faddi StellaBarna Szabolcs
2014: Szekszárdi RolandTihanyi Kata
2013: Szatmári Erna –
2012: –Daday Zita, Fetter Márk

Az év diákja:

2019:Adorján Imre Alex
2018:Jáger Tekla
2017:Király Kata, Mészáros Réka
2016:Tihanyi Janka
2015:Tihanyi Janka
2014:László Dorina, Tihanyi Kata
2013:Tihanyi Kata
2012:Vanyúr László

Az év felfedezettje:

2019:Solti Árpád
2018:Az iskola énekkara, Bite Richárd, Macska Dominik
2017:Fekete Ádám
2016:Gudmon Olivér

8 éven át kitűnő tanulóink:

2019:
2018:Jáger Tekla, Répási Réka, Szakál Réka, Varga Dávid
2017:Fekete Ádám, Király Kata, Mészáros Réka
2016:Tihanyi Janka
2015:
2014:Fodor Kata, László Dorina, Tihanyi Kata
2013:Horváth Patrik

Fáy András Iskolaegyesület díjazottjai:

 Kulturális munkáértSport munkáért
2003.Bogdán SzabinaGyóni Roland
2004.Csapi TamásBorbás Roland
2005.Patyi RékaHorváth Alex
2006.Nagy Kálózi AnnaSzikora Beáta
2007.Micic MartinaTerbe Laura
2008.Kiss TímeaMagyar Benjamin
2009.Mátyás ViktóriaTurcsik Dániel
2010.Tóth GáborMárta Dominik
2011.Polgár GabriellaGáldonyi István
back to top