Európai Tehetségpont a Fazekas
2016. október 20., csütörtök

Európai Tehetségpontok hálózatának lett tagja a Fazekas iskola tehetségpontja.

Az Európai Tehetségközpontok és hozzájuk kapcsolódó Európai Tehetségpontok feladata a magas szintű tehetségsegítő munka mellett a nemzetközi kapcsolatépítés, kapcsolattartás, jó gyakorlatok cseréje, valamint nemzetközi projektekben való részvétel lesz.

Díjazás a polgármesternél
2016. október 19., szerda

Kedden délután alsó tagozatos tornász fiainkat fogadta a városvezetés – Fülöp Róbert polgármester és Farkas Dániel alpolgármester – abból az alkalomból, hogy a diákolimpia országos döntőjében szerepeltek és hozták el az aranyérmet.

Fitness siker
2016. október 19., szerda

2016. 10.08-án Békéscsabán rendezték meg az Országos Dance versenyt.

Eredmények:
IV. kcs.: 4.hely Boda Viktória
VI. kcs.: 3.hely Jáger Tekla
Eredményesen szerepeltek: Fekete Blanka és Gyenizse Rita

I. Hód Kupa
2016. október 11., kedd

Október 8-án Hódmezővásárheleyen rendezték meg a szezonnyitó Rövidpályás Hód-Kupát, ahol versenyzőink 50 és 200m-es távokon álltak rajtkőre. Varga Kata (8.a) és Király Anna (4.c) csillogó érmekkel térhettek haza a versenyről minden számban, amiben indultak.

Eredmények:
Varga Kata – 3 arany (200m gyors, 200m pillangó, 200m hát)
Király Anna – 1 arany (200m hát), 2 ezüst (50m hát, 200m gyors).

Gratulálunk!

back to top